Najlepsze Forum Reklamowe - Darmowa Reklama Twojej Strony. Strona Gwna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Poprzedni temat «» Nastpny temat
zakladnik.pl
Autor Wiadomo
Uytkownik nexpo 
User

Informacje
Doczy: 05 Lut 2015
Skd: Skawica
Wysany: 2015-02-11, 11:53   zakladnik.pl

Witam.

Jestem producentem wyrobów z filcu, głównie są to magnetyczne zakładki do książek, jak i magnesy na lodówkę.
Oczywiście cały czas pracuję nad zwiększaniem asortymentu.

Jest to zupełna nowość na polskim rynku, pomysł nie jest skopiowany, dlatego też możemy się cieszyć niską ceną, jak i dużym zainteresowaniem wśród nabywców.

Prowadzę sklep internetowy [URL=http://zakladnik.pl/ ]pod tym linkiem[/URL], w którym sprzedaję zarówno detalicznie jak i hurtowo.
-
Moja oferta skierowana jest głównie do hurtowni papierniczych, z artykułami szkolnymi, do księgarni i sklepów z artykułami biurowymi, jak również do (tyczy się głównie magnesów) do sklepów typu "wszystko za 4zł", czy z AGD. którzy byliby zainteresowani nawiązaniem niezobowiązującej współpracy i chcieliby wzbogacić swój asortyment o moje produkty.

Przy zakupie hurtowym, za minimum 100 zł rabat 15% na całe zamówienie - wystarczy wykorzystać kod: hurt2015 przy składaniu zamówienia.

Zapraszam do odwiedzenia sklepu, jak i na profil na [URL= https://www.facebook.com/zakladnik]facebook'u[/URL]

W razie zainteresowania proszę o kontak:
zakladnik@poczta.pl
794-979-296

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum