Najlepsze Forum Reklamowe - Darmowa Reklama Twojej Strony. Strona Gwna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Prezenty świąteczne
Autor Wiadomo
Uytkownik Maciek335 
User

Informacje
Doczy: 13 Gru 2011
Skd: Miastko
Wysany: 2011-12-13, 19:08   Prezenty świąteczne

Jakie macie pomysły na świąteczne prezenty?
Ja rodzicom już kupiłem drobiazgi (mamie książkę Kuchnia Polska,tacie zestaw pióro i długopis,dla dziewczyny zegarek www.slapwatch.pl) a dla brata (16lat) nie wiem co. Myślałem o grze komputerowej,ale mama się wścieka,że zamiast przy lekcjach młody za dużo przy kompie siedzi. Może jakiś gadżet do kompa- coś mu psuje się kamerka internetowa. Możecie polecić jaka jest dobra? Ja nie używam takich rzeczy,a dwa,że mam wbudowaną w laptopa więc nie bardzo orientuję się w tym temacie.

Uytkownik fafik 
Administrator

Informacje
Doczy: 27 Wrz 2011
Skd: Polska
Wysany: 2011-12-13, 19:24   

Ja też się nie orientuje zbytnio bo siedzę przy PS3 ale jak kamerkę to w HD żeby chłopak miał dobry sprzęcik co najmniej ja tak sądzę a co do gry też dobry patent przecież w jego wieku też pewnie grałeś dużo w gry mimo zakazu rodziców.A co do prezentów dla rodziny nie wiem bo jest trochę jeszcze czasu :-D .

Uytkownik Maciek335 
User

Informacje
Doczy: 13 Gru 2011
Skd: Miastko
Wysany: 2011-12-16, 19:49   

Tak się rozglądam za tymi kamerkami,ale rodzice coś wspominali,ze chcą młodemu sprawić laptopa - więc chyba szkoda mojego czasu i wybiorę się po jakąś grę :) Najwyżej się naslucham,ale też odbiję,że mu komputer kupili ;)

Uytkownik ArturHirth 
User

Informacje
Doczy: 05 Lis 2012
Skd: pomorze
Wysany: 2012-11-05, 19:21   

Prezenty, hmm polecam 3rodzaje prezentów.

1. Koszulka, bluza, lub kubek - ale taki, gdzie my tworzymy nadruk, grafikę, tekst, co może być miłym prezentem dla bliskich. Można za free, tutaj zrobić grafikę
http://tnij.org/s3ce

2. Drugi dobry prezent, to zawsze książki są dobrym prezentem i dla każdego, kto lubi czytać. Polecam księgarnie http://tnij.org/s3ch

3. Dla kobiet, sexi bieliznę :mrgreen: :) http://tnij.org/s3cl
FACEBOOK MARKETING 2.0

Uytkownik Kilimandżaro 
User

Informacje
Doczya: 22 Mar 2012
Skd: K-ce
Wysany: 2012-11-15, 13:19   

Na razie mam pomysł tylko dla siebie :) taki komplet zegarek + biżuteria: http://www.zlotewyprzedaz...i%C5%BCuterii-6 i może jeszcze, no ewentualnie w zamian torba Słoń Torbalski.

Uytkownik rafaela 
User

Informacje
Doczya: 24 Lis 2012
Skd: Wegry
Wysany: 2012-11-24, 21:36   

ja nie wiem co mam kupić rocznemu dziecku które ma juz dosłownie wszystko :)

Uytkownik pasta 
User

Informacje
Doczy: 19 Pa 2012
Skd: Warszawa
Wysany: 2013-03-06, 22:56   

A może kolorowy dziecięcy zegarek? :) Jeżeli wybierzesz wesoły - z żabkami albo samochodzikami na pewno będzie bardzo ucieszony :)
Podarowałam taki prezent swojej siostrzenicy i cały dzień się wszystkim chwaliła swoim nowym nabytkiem.

Uytkownik zuza 
Active User

Informacje
Doczya: 27 Lut 2013
Skd: Katowice
Wysany: 2013-03-15, 12:20   

Teraz to już chyba chodzi o święta wielkanocne :). Taki zegarek dziecięcy jest bardzo fajnym pomysłem. Ważne, żeby był kolorowy, a najlepiej z jakąś ulubioną postacią z bajki :)

Uytkownik tenteta 
Active User

Informacje
Doczya: 21 Mar 2013
Skd: Piekary Śląskie
Wysany: 2013-03-21, 12:08   

Moim zdaniem nie ma prezentów uniwersalnych, zawsze staram się pomyśleć dokładnie, co byłoby potrzebne i dobre dla moich bliskich, zwykle przychodzi mi do głowy więcej pomysłów, więc je spisuję na kartkę i mam gotową listę prezentów na różne okazje. Królują ciuchy, portfele, dobre alkohole, kosmetyki, słodycze i drobne gadżety elektroniczne :)

Uytkownik zuza 
Active User

Informacje
Wysany: 2013-04-05, 12:14   

Taki spis też jest całkiem fajnym pomysłem. Muszę go następnym razem zgapić ;)

Uytkownik Katy1 
User

Informacje
Doczya: 20 Maj 2013
Wysany: 2013-05-22, 17:36   

Może ja odświerzę trochę temat ;] zbliżają się troszke inne święta, a mianowice Dzień Mamy;] macie jakieś pomysły? Ja się zastanawiam nad koszami ze słodyczami i prezentem ;] takimi jak te http://www.nobilia.pl/kosze-z-prezentami. Mama widziała u naszej sąsiadki i oczy jej się otworzyły szeroko;] niedługo też zbliżaja sie jej urodziny dlatego też chyba kupię album ze zdjęciami naszej rodzinki ;] zawsze robie zdjęcia na wszelkich spotkaniach rodzinnych, więc nazbieralo sie tego sporo, a mama jest rodzinna i lubi takie stylowe rzeczy. Jak Wam sie podoba?
http://www.artalbums.pl/a...-naturalna.html

Uytkownik zuza 
Active User

Informacje
Wysany: 2013-05-23, 11:37   

Ja mam już prezent dla mamy - torebkę, która marzyła jej się od dawna, więc mam przynajmniej pewność, że prezent jej przypasuje :)

Uytkownik alt43 
User

Informacje
Doczya: 02 Cze 2013
Skd: polska
Wysany: 2013-06-02, 12:12   

Jestem mamą i od swych dorosłych dzieci dostałam książkę(lubię czytać),,Seksualne przygody współczesnych Polaków" :lol: W tej dziedzinie nie ma dla mnie tabu.Przeczytałam
o przygodach seksualnych kobiet w różnym wieku,statusie społecznym,wykształceniu.
Dowiedziałam się że w tej dziedzinie nie ma zahamowań.Wszyscy jesteśmy równi.Dążąc do
zbliżenia intymnego stosujemy różne triki,a jakie dowiemy się po przeczytaniu tej książki.
Zachęcam do lektury.Warto.

Uytkownik blue 
User

Informacje
Doczya: 15 Maj 2013
Skd: Poland
Wysany: 2013-06-14, 20:47   

no no no :) moje dzieci to chyba inaczej mnie widzą bo dostałam w prezencie małego jamnika i różnego typu akcesoria do jego pielęgnacji, jednak uważam że zakup żywego prezentu to tylko wtedy jak jesteśmy dobrze zorientowani w potrzebach, bo taki psiak będzie mieszkańcem domu przez wiele lat.

Uytkownik siezii 
User

Informacje
Doczy: 15 Cze 2013
Skd: Kraków
Wysany: 2013-06-15, 10:10   

Generalnie dzieciakom powinno się kupować to czego oczekują. Tak samo komuś w rodzinie najlepiej będzie podarować to co chce dostać i czego oczekuje :)

Uytkownik mietek 
User

Informacje
Doczy: 15 Sie 2012
Skd: Szczecin
Wysany: 2013-08-09, 15:31   

Myślę że najlepszymi prezentami świątecznymi są zegarki, w zeszłym roku na gwiazdkę dostałem bardzo fajny model. Nosi się bardzo dobrze, warto zastanowić się nad tego typu rzeczami.

Uytkownik Caterina071 
User

Informacje
Doczya: 20 Sie 2013
Skd: Wrocław
Wysany: 2013-08-20, 14:25   

Jako prezent kobietom z pewnością spodoba się ładna biżuteria lub coś do domu. Może to być np. ładny zegar, kwiat w doniczce lub pomysłowa rzecz do kuchni. Ja ostatnio znalazłam silikonowe foremki na lizaki i moja siostra była nimi zachwycona :-D

Uytkownik stobejczyk 
User

Informacje
Doczya: 26 Sie 2013
Wysany: 2013-08-26, 22:39   

Jak to dobrze, że teraz nie trzeba latać po sklepach, że można znaleźć prezenty przez Internet i najlepiej byłoby zamówić je w jednym sklepie. Dlatego wymyśliłam wybierać na prezenty różne elementy dekoracji domu . Jest taki duży asortyment, że dla wszystkich coś da się zamówić w tym jednym sklepie.

Uytkownik pustelnik.iwona 
User

Informacje
Doczya: 18 Pa 2013
Skd: Janowo
Wysany: 2013-10-21, 10:13   

Niedlugo swięta.

Ksiązki to najlepsze prezenty. ja w tym roku inwestuję w literaturę.
Polecam:
Łaskawe Jonathan Littell
Miasto Szkła Cassandra Clare
Ostatnie życzenie Andrzej Sapkowski
:mrgreen:

Uytkownik szimanka 
User

Informacje
Doczya: 18 Pa 2013
Skd: Płock
Wysany: 2013-10-21, 12:40   

No właśnie choć wątek nie najnowszy, to jednak znowu może być aktualny. Ja się właśnie głowię nad prezentami dla rodziny. Podarunek dla męża raczej nie będzie problemem, gorzej z dziećmi. O dziwo jeszcze nie robią żadnych insynuacji na temat tego, co chciałyby dostać, więc muszę je jakoś podejść, żeby nie martwić się później o czas, a właściwie jego brak:)

Uytkownik suspens 
Active User

Informacje
Doczya: 17 Pa 2013
Wysany: 2013-10-23, 12:18   

A czy sądzicie, że jakieś drobiazgi typu kolczyki lub bransoletka będzie dobrym prezentem dla siostry i bratowej?

Uytkownik ewa.leniwiec 
User

Informacje
Doczya: 30 Pa 2013
Wysany: 2013-10-30, 13:26   

Moim zdaniem ksiażki są najlepszym prezentem.

Polecam

Literatura piękna polska i obca:
Plebanek Grażyna – Przystupa
Pamuk Orhan – Cevdet Bej i synowie
Szczygieł Mariusz – Zrób sobie raj

Uytkownik brownskin 
User

Informacje
Doczya: 05 Pa 2013
Skd: kraków
Wysany: 2013-11-02, 12:40   

"Zrób sobie raj" Szczygła też polecam, bardzo fajna książka na prezent i samemu do poczytania. Ja kupuję zazwyczaj coś z elektroniki, teraz chcę kupić odtwarzacz mp3 , który można używac np. w czasie pływania.

Uytkownik Sovvita 
User

Informacje
Doczya: 15 Gru 2012
Wysany: 2013-11-24, 16:17   

ja polecam bardzo fajna stronkę http://iprezenty.pl/ mamy tam bardzo fajne propozycje upominków z róznych kategorii.Znajdziemy tam upominki zarówno dla mamy jak i taty,babci,sąsiadki czy rodzeństwa.Możemy też dopasowac sobie prezent pod wzgledem okazji ceny jak i osobowości.To fajne miejsce,w którym na pewno znajdziemy cos co zapragniemy mieć.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: