Najlepsze Forum Reklamowe - Darmowa Reklama Twojej Strony. Strona G│ˇwna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoj─ů stron─Ö i zwi─Öksz pozycj─Ö w Google.

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Polskie Centrum Software & Hardware
Autor WiadomoŠ
U┐ytkownik ad1877 
User

Informacje
Do│▒czy│: 15 Gru 2011
Sk▒d: Polska
Wys│any: 2011-12-15, 21:52   Polskie Centrum Software & Hardware

Pocz─ůtki forum PCSH si─Ögaj─ů grudnia 2010 roku. Pewnego dnia wpad┼é mi do g┼éowy pomys┼é aby sobie za┼éo┼╝y─ç forum komputerowe. Od samego pocz─ůtku przemy┼Ťla┼éem dok┼éadnie spraw─Ö, wszystkie za i przeciw. Oczywi┼Ťcie, jak to w takiej tematyce - odradzano mi, ale nie podda┼éem si─Ö i postanowi┼éem, ┼╝e je┼Ťli nie zaryzykowa─ç pomimo wielu g┼éos├│w przeciwnych 6. grudnia zosta┼éa zarejestrowana domena "pcsh.pl". Od tamtego czasu wiele si─Ö zmienia┼éo na lepsze. Na pocz─ůtku forum by┼éo na silniku phpbb3. Dopiero od bodaj┼╝e czerwca mamy silnik IPB. ┼Ümiem twierdzi─ç, i┼╝ jako jedyni z for komputerowych testujemy sprz─Öt m.in obudowy, coolery, tablety, karty graficzne, procesory, p┼éyty g┼é├│wne, antywirusy itp. Wszystko zacz─Ö┼éo si─Ö od wsp├│┼épracy z serwisem o tematyce ch┼éodzenia - "Chlodzenie.net". To w┼éa┼Ťnie od nich dostali┼Ťmy pierwszy sprz─Öt do test├│w.

Na dzie┼ä dzisiejszy mamy pi─Öciu tester├│w, a to wszystko dzi─Öki ilo┼Ťci sprz─Öt├│w. Zawi─ůzali┼Ťmy tak┼╝e wsp├│┼éprac─Ö z "Marken Systemy Antywirusowe" oraz serwisem "e-antywirusy.pl" - dostarczaj─ů nam antywirusy w wersji BOX do test├│w. Staramy si─Ö ca┼éy czas rozwija─ç. Bo kto nic nie robi, tak naprawd─Ö si─Ö cofa. W planach mamy zrobienie portalu, pomys┼é mam - znalaz┼éem nisz─Ö w tym "biznesie" ale oczywi┼Ťcie nie zdradz─Ö mojego pomys┼éu Obecnie prace nad portalem stan─Ö┼éy bo cz┼éowiek odpowiedzialny za layout prze┼╝ywa trudne chwile zwi─ůzane z chorob─ů ojca. B─Ödziemy mie─ç tak┼╝e por├│wnywark─Ö AV, w┼éasny banchmark i konfigurator PC. To tak w skr├│cie, pozdrawiam i zapraszam na forum.

U┐ytkownik uzyt 
Active User

Informacje
Do│▒czy│: 11 Lut 2013
Sk▒d: wroc┼éaw
Wys│any: 2015-08-18, 13:27   

Ja przegl─ůda┼éem ostatnio ofert─Ö domen w https://domeny.pl/ i uwa┼╝am, ┼╝e naprawd─Ö godna uwagi oferta. Powinni┼Ťcie zajrze─ç sobie na ich stron─Ö internetow─ů i sprawdzi─ç co ta firma jeszcze oferuje. My┼Ťl─Ö, ┼╝e w bardzo ┼éatwy spos├│b mo┼╝na zarejestrowa─ç tutaj swoj─ů domen─Ö.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: