nowy marketing dominik kaznowski
    nowy marketing w internecie autor dominik kaznowski wydawca difin data i miejsce wydania warszawa liczba stron okadka
    prawolingo.pl
Najlepsze Forum Reklamowe - Darmowa Reklama Twojej Strony. Strona Gwna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: Torcida
2011-12-21, 20:15
Piszę poprawnie po polsku
Autor Wiadomo
Uytkownik Torcida 
User

Informacje
Doczy: 27 Wrz 2011
Skd: Katowice
Wysany: 2011-12-21, 20:15   Piszę poprawnie po polsku

Od dzisiaj tj. 21.12.2011 zaczynam kłaść nacisk na poprawną pisownię na tym forum. Mam dosyć poprawiania postów w których trzeba zgadywać o co konkretnie autorowi chodzi. Zapamiętajcie w końcu że zdanie zaczynamy z dużej litery (niektórym chyba Shift-a nie zamontowali na klawiaturze). Mamy swój ojczysty język i używamy polskich znaków czyli: ż, ź, ó, ń itd. Nie chcę widzieć tutaj pisania bez polskich znaków. Szanujmy swój ojczysty język. Są przeglądarki w których błędy są podkreślane na czerwono (np. Mozilla Firefox). Ja rozumiem że błąd może się zdarzyć, ale niektórzy w ogóle nie używają polskich znaków. Dysleksja też nie jest wymówką (chociaż wiem że jest sporo ludzi na to cierpiących). Teraz co 3 osoba na necie zasłania się dysleksją. Teksty typu mam na to papiery mnie ruszają. Teraz za odpowiednią cenę można wszystko załatwić. Posty będę tylko raz poprawiał od jednego usera następnym razem dostanie ostrzeżenie.

Następnie nie piszemy żadnym slangiem ulicznym. Skróty typu "cb" co oznacza ponoć "Ciebie" będą usuwane a użytkownik nagrodzony ostrzeżeniem.

Temat nie podlega dyskusji.

Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku