Najlepsze Forum Reklamowe - Darmowa Reklama Twojej Strony. Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Poprzedni temat «» Następny temat
kursy i szkolenia - czy warto?
Autor Wiadomość
Użytkownik gienek 
User

Informacje
Wysłany: 2013-02-22, 18:44   kursy i szkolenia - czy warto?

Właśnie zapisałam się na kurs programowania w Wawie, bo uznałam że czas się dokształcić w tym zakresie. I tak mnie naszło - czy wy też stawiacie na rozwój? Czy wybieracie właśnie takie kursy czy raczej stawiacie na języki?

Użytkownik zuza 
Active User

Informacje
Wysłany: 2013-02-27, 12:20   

Ja akurat stawiam na języki, ale to wszystko zależy od własnych kwalifikacji i preferencji. Jestem po prostu humanistką i przy programowaniu pewnie szybko bym się pogubiła. Pomysł jest jednak moim zdaniem bardzo dobry.

Użytkownik tenteta 
Active User

Informacje
Wysłany: 2013-03-21, 12:12   

Moim zdaniem najlepsze są praktyczne kursy i szkolenia, typu kurs na podesty, bo stanowią zabezpieczenie na wypadek utraty pracy, zawsze można się czegoś innego złapać, jeśli ma się dodatkowy fach :)

Użytkownik mczy 
User

Informacje
Wysłany: 2013-03-22, 01:10   

Zawsze warto doskonalić swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje.

Użytkownik blue 
User

Informacje
Wysłany: 2013-05-15, 17:36   

Dobre są wszelkiego rodzaju kursy zawodowe, również w formie policealnych szkół-można zdobyć nowy zawód, przekwalifikować się.Ostatnio dużo się mówi o kierunkach medycznych typu opiekun medyczny , technik farmaceutyczny które mogą dać szanse na stabilne zatrudnienie.

Użytkownik stobejczyk 
User

Informacje
Wysłany: 2013-08-26, 21:47   

Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś się nauczył jakiegoś zawodu wieku 18lat i wykonywał go bez żadnego dokształcania do 67 r. ż. Pierwsze, czego koniecznie trzeba się uczyć to języki obce. Mnie się udało skorzystać z kursów językowych za granicą, gdzie w krótkim czasie można nauczyć się języka, bo uczysz się go w jego naturalnym środowisku.

Użytkownik tenteta 
Active User

Informacje
Wysłany: 2013-09-16, 14:34   

stobejczyk, nie każdemu przydają się języki obce - nawet w dzisiejszych czasach :) Warto robić kursy i szkolenia, które w jakiś sposób pogłębiają wiedzę i dodają nowych umiejętności w danym zakresie. Mój kuzyn np. robił ostatnio kursy z rehabilitacji tb polska ale On jest po licencjacie z fizjoterapii, więc miało to sens ;-)

Użytkownik suspens 
Active User

Informacje
Wysłany: 2013-10-18, 09:01   

Ja uważam, że kursy i szkolenia są warte uwagi i dają nawet więcej korzyści na chociażby studia podyplomowe.

Użytkownik szimanka 
User

Informacje
Wysłany: 2013-10-18, 12:42   

Przymierzam się właśnie do rozpoczęcia jakiegoś kursu, ale jeszcze nie bardzo wiem, jakiego. Zastanawiałam się nad angielskim i jakim kursem praktycznym. To jeszcze kwestia do przemyślenia. Wydaje mi się, że taki sposób dokształcania jest czymś, w co zdecydowanie warto inwestować. Podniesiemy swoje kwalifikacje, nauczymy się czegoś, co może się przydać. Ważne jest także to, że cały czas aktywujemy mózg do działania, a to bardzo ważne, kiedy jesteśmy już po studiach i nie zawsze mamy odpowiednia ilość bodźców intelektualnych.

Użytkownik suspens 
Active User

Informacje
Wysłany: 2013-10-23, 12:19   

Kursy językowe na pewno warto robić i to w każdym wieku. Ze znajomością języków obcych to jest tak, że nigdy nie mogłoby być lepiej.

Użytkownik melissa 
User

Informacje
Wysłany: 2013-11-14, 14:45   

Moim zdaniem zawsze warto sie doszkalac, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nam sie to moze przydac. W dzisiejszyh czasach jest mnostwo blogow tematycznych, gdzie wiedze mozna zdobyc praktycznie za darmo. Ja np interesuje sie grafika i regularnie doszkalam sie dzieki materialom na tym blog.

Użytkownik olaszym86 
User

Informacje
Wysłany: 2013-12-02, 14:49   

Świetnie, że tyle osób postanawia doskonalić swoje umiejętności, bo warto. To najlepsza inwestycja, bo naszej wiedzy i umiejętności nikt nam nie odbierze ;)

Użytkownik zuza 
Active User

Informacje
Wysłany: 2013-12-10, 10:21   

Zdecydowanie się zgadzam. Warto doszkalać się w tematach, które przydadzą nam się w pracy czy w jakiś sposób wzbogacą naszą wiedzę i umiejętności. Sama uczę się chętnie nowych języków i zdobywam praktykę w dziedzinie, w której pracuję.

Użytkownik Yaro 
Active User

Informacje
Wysłany: 2014-12-30, 20:31   

To oczywiste, że warto zapisać się na kursy/szkolenia. Mój pracodawca ufundował nam ostatnio http://www.bc1.pl/szkolenia/techniki-sprzedazy . Bardzo fajne i konkretne szkolenie.

Użytkownik inka 
Active User

Informacje
Wysłany: 2015-01-02, 21:14   

A w jakiej branży działasz?

Użytkownik robot 
User

Informacje
Wysłany: 2015-01-27, 00:08   

Moim zdaniem zawsze warto się dokształcać, trzeba tylko wybrać wartościowy kierunek (temat szkolenia) i dobrą firmę szkoleniową. Ewentualnie dobrą opcją są także studia podyplomowe z ciekawej dziedziny. Ja właśnie na takie studia od niedawna uczęszczam. Na Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie jest taki kierunek jak nowoczesny marketing http://www.wsb.pl/szczeci...zesny-marketing - moim zdaniem przyszłościowy kierunek dla osób działających w branży marketingowej.

Użytkownik uzyt 
Active User

Informacje
Wysłany: 2015-01-30, 14:41   

Moim zdaniem warto, ale trzeba wybierać dobre szkolenia. Rewelacyjne mają na http://www.jgt.pl/. Byłem na kilku i naprawdę są na wysokim poziomie.

Użytkownik MajkaD91 
User

Informacje
Wysłany: 2015-03-02, 11:53   

Zdecydowanie warto jest robić dodatkowe szkolenia itd. Każde tego typu szkolenie wpiszesz sobie w cv i masz je bogatsze, więcej wiesz itd.

Użytkownik inka 
Active User

Informacje
Wysłany: 2015-03-03, 14:13   

Poza tym pamiętaj, że na wszystkich większych szkoleniach sprzedażowych jest nie tylko teoria, ale sporo praktyki, więc musisz być gotowa na odgrywanie scenek, wskazówki od prowadzących, itp. Jak będziesz bardzo aktywna to sporo wyniesiesz ze szkolenia.

Użytkownik ryska 
User

Informacje
Wysłany: 2015-03-30, 22:46   

Moim zdaniem warto, ale nie byle jakie tylko takiego typu jak http://www.jgt.pl/kategorie/logistyka_i_transport, które są na czasie i prowadzone w profesjonalny sposób.

Użytkownik sasuke 
Active User

Informacje
Wysłany: 2015-04-01, 18:48   

bardzo przydatne kursy wizażu ma http://fam-makeup.pl/, szkoła współpracuje naprawdę z wieloma ciekawymi instytucjami i można się tam wiele nauczyć. Choć bez własnej pracy i pilności cudów nigdy nie będzie :)

Użytkownik zuza 
Active User

Informacje
Wysłany: 2015-04-02, 14:37   

Zawsze warto, jeżeli oczywiście dane zagadnienie nas w jakiś sposób interesuje.

Użytkownik akana 
Active User

Informacje
Wysłany: 2015-04-29, 19:17   

Jestem zdania, że zawsze warto jest zdobywać dodatkowe umiejętności przy pomocy kursów czy szkoleń.

Użytkownik inka 
Active User

Informacje
Wysłany: 2015-05-21, 09:19   

akana napisał/a:
Jestem zdania, że zawsze warto jest zdobywać dodatkowe umiejętności przy pomocy kursów czy szkoleń.

A jesteś zdania, że za każde szkolenie powinien płacić pracodawca czy czasami pracownik?

Odpowiedz do tematu