Najlepsze Forum Reklamowe - Darmowa Reklama Twojej Strony. Strona Gwna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Jak pozycjonować strone - pomocy:(
Autor Wiadomo
Uytkownik MichalKoziolek
User

Informacje
Doczy: 18 Pa 2011
Wysany: 2011-10-18, 18:46   Jak pozycjonować strone - pomocy:(

Witam, mam dosyć ciężki problem z pozycjonowaniem. Otóż, nie jestem dość "internetową osobą" i raczej nie znam się na tym tez specjalnie. Jednak, staram się rozkręcić moje hobby i chciałbym wypozycjonowac sobie stronę internetową. Jednak firmy, które się tym zajmują chcą za to dosyć duże pieniądze, znacznie przekraczające dochody z tego co bym robił.
Postanowiłem więc sam się tym zająć. Od jakiegoś czasu, czytam jakieś różne poradniki "jak pozycjonować",ale nie ukrywam, że ponad połowy z tego nie rozumiem. W końcu doszedłem do informacji, że linkowanie podobno pomaga np. na forum, innych stronach. Sam jestem od kilku lat zarejstrowany na forum Jaguara i postanowiłem to sprawdzić. Czytałem, że ważniejszy jest jeden mocny link, niz tysiąc jakiś słabych. Pomyślałem, że moje forum jest dosyć mocną stroną (nie wiem, czy dobrze to rozumiem) i tam też wstawiłem post odnośnie mojego hobby (dokładnie chodzi o ekstremalną jazde na rowerach) z linkiem do mojej strony. I tutaj pojawił się problem, bo zupełnie nie wiem czy dobrze to robie:/ i dlatego zacząłem robić to na kilka sposóbów:
1. sposób to wpisywanie hasła: "pokazy rowerowe" - a obok moja strona internetowa
2. sposób to wpisywanie hasła : pokazy rowerowe i tak jak to wygląda tutaj, podłączenie linku pod wpisany zwrot.
Nie wiem, który sposób jest bardziej efektywny, a nie chce zaśmiecać postów więc prosiłbym bardzo Osoby, które znają się na tym o jakąś pomoc, czy tutaj, czy na prywatną wiadomość. Z góry dziekuje. Michał

Uytkownik Hornet 
User

Informacje
Doczy: 28 Wrz 2011
Skd: Stamtąd
Wysany: 2011-10-29, 22:11   

Google zmieniło zasady gry, linki mogą się okazać nie najważniejszym elementem pozycjonowania. Do tej pory często na wysokich pozycjach pojawiały się strony pod względem treści mało wartościowe albo mało oryginalne. Swój ranking zawdzięczały przede wszystkim dzięki owym metodom, do perfekcji często opracowanym procedurom SEO. Google postanowiło to zmienić, próbując powrócić do czasów, kiedy dla wyszukiwarki nie miały znaczenia wewnętrzne linki na stronie, albo poutykane w opisie i w treści strony powtarzające się słowa kluczowe. Jeśli bym mógł coś doradzić, to popracuj nad stroną. Wzbogać ją w treści z tej dziedziny i niech jest tam po co wchodzić. W tej chwili to jest jak ulotka na słupie, informuje ale tak jakoś bez życia.

Jeśli to twoja pasja to przelej swą wiedzę o niej na stronę i będzie dobrze. ;-)

Uytkownik Koobe 
User

Informacje
Doczy: 12 Gru 2011
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-12-28, 23:12   

1.Zdecydowanie 2 wersja + otoczenie tego linka jakimś tekstem.
2. Poczytaj o optymalizcji stron pod SEO, bo od tego się zaczyna. Zwróć uwagę na przekierowanie 301
3. W menu odnośniki prowadzą do http://konsmur.lh.pl/strona/index.html itd...zamiast do Twojej domeny.
4. Uzupełnij tytuł strony i metatagi

Jak potrzebujesz porad to zapraszam na pw lub tutaj.

Uytkownik Morfeusz1971 
User

Informacje
Doczy: 29 Sty 2012
Skd: Bydgoszcz
Wysany: 2012-01-29, 23:46   Re: Jak pozycjonować strone - pomocy:(

Kolego druga wersja jest poprawna link z anchortextem daje moc ale na prawdę tak jak to napisał kolega wyżej musisz dorzucić troszkę treści na stronkę bo wygląda to bardzo biednie i nie jest atrakcyjne ani dla ludzi ani dla googlowego bota. Proponowałbym troszkę po katalogować ( dodać stronkę do paru mocnych katalogów ). W razie czego służę pomocą w zdobyciu paru mocnych linków.

Uytkownik Kilimandżaro 
User

Informacje
Doczya: 22 Mar 2012
Skd: K-ce
Wysany: 2012-03-22, 12:02   

Widzę, że jeszcze nie zmieniłeś tytuły strony, a to warto zrobić, by zoptymalizować stronę pod seo. Jesli chcesz samodzielnie poprawić pozycję w google, poczytaj forum pio - pozycjonowanie i optymalizacja - największe forum o seo, tam na pewno znajdziesz porady i wskazówki.

Uytkownik Fortek 
User

Informacje
Doczy: 17 Lip 2012
Skd: Trzebnica
Wysany: 2012-07-17, 13:21   

SEO to trudna tematyka, może należy potworzyć kilka stron i tam zamieszczać linki do naszej pozycjonowanej witryny. Oczywiście nie może to być jakaś spamownia, bo dostaniemy bana.

Zadanie łatwe ale niestety czasochłonne. Można to komuś zlecić.

Uytkownik Kilimandżaro 
User

Informacje
Doczya: 22 Mar 2012
Skd: K-ce
Wysany: 2012-07-17, 14:53   

Zlecić mozna owszem, ale proponuję wybrać dobrych specjalistów, żeby wydane pieniądze nie poszły w błoto.

Uytkownik serenity85 
User

Informacje
Doczya: 15 Pa 2012
Wysany: 2012-10-15, 19:52   

ja polecam dobrych specjalistow - agencja czenzo. tutaj mozna obejrzec ich portfolio: http://www.czenzo.pl/projekty.html

sa nowa agencja, dlatego sa bardzo zyczliwi i otwarci. warto obejrzec ich strone i oferte!

Uytkownik Stig 
User

Informacje
Doczy: 19 Pa 2012
Skd: Wrocław
Wysany: 2012-10-19, 14:54   

Poszukaj w necie jakiejś niedrogiej firmy seo, jak dobrze popytasz to może coś znajdziesz. Jeżeli nie jesteś w temacie to swoimi działaniami możesz bardziej zaszkodzić stronie niż ją wypozcycjonować.

Uytkownik mouse1 
User

Informacje
Doczya: 29 Sty 2013
Skd: Międzyrzecz
Wysany: 2013-01-29, 22:18   

serenity85 napisa/a:
ja polecam dobrych specjalistow - agencja czenzo. tutaj mozna obejrzec ich portfolio: http://www.czenzo.pl/projekty.html

sa nowa agencja, dlatego sa bardzo zyczliwi i otwarci. warto obejrzec ich strone i oferte!

potwierdzam, specjaliści godni polecenia

http://komdax.com

Uytkownik ZbyszekBach 
User

Informacje
Doczy: 18 Mar 2013
Wysany: 2013-03-20, 10:24   

Lepiej poszukać firmy niż samemu robić bo obecnie z tego może być więcej szkód niż pożytku.

Uytkownik zuza 
Active User

Informacje
Doczya: 27 Lut 2013
Skd: Katowice
Wysany: 2013-03-28, 14:28   

ZbyszekBach napisa/a:
Lepiej poszukać firmy niż samemu robić bo obecnie z tego może być więcej szkód niż pożytku.

Dokładnie. Nie dość, że takie pozycjonowanie może się zupełnie nie udać, nieprawidłowymi działaniami możemy wręcz zaszkodzić własnej stronie czy firmie. Lepiej zainwestować w pomoc profesjonalnej firmy, która zajmie się pozycjonowaniem, a także ewentualną reklamą strony w sieci w postaci buzzu czy jakiejś konkretniejszej kampanii.

Uytkownik Maciekzal 
User

Informacje
Doczy: 28 Maj 2013
Wysany: 2013-05-29, 23:11   

A nie lepiej zlecić pozycjonowanie specjalistom? Zrobią to dużo lepiej i szybciej :)

Uytkownik fafik 
Administrator

Informacje
Doczy: 27 Wrz 2011
Skd: Polska
Wysany: 2013-06-30, 16:58   

jasne że specjaliści zrobią to lepiej i szybciej, ale na pewno nie taniej, a cena końcowa może przyprawić o zawrót głowy,
dla przykładu, wysłałem zapytanie o pozycjonowanie prostej stronki z grami, do trzech agencji SEO,

Otrzymałem następujące BARDZO profesjonalne odpowiedzi:

1. przy tej stronce będzie dużo roboty dlatego cena to 2000zł netto
2. 1000zł ale nie dajemy gwarancji powyżej top 10 (dwie proste frazy)
3. mogę się podjąć pozycjonowania za 350zł ale bez gwarantowanych efektów

Jeśli tak lakonicznie odpisują zawodowcy to w takim razie trzeba im podziękować.

Cała prawda o pozycjonowaniu jest następująca:
Każdy kto się na tym zna nie musi się ogłaszać, że zajmuje się pozycjonowaniem.
Osoba taka pracuje sama dla siebie.
Sama wykonuje strony, pozycjonuje je i dobrze na nich zarabia.

Szukanie klientów przez agencje seo to zwyczajne polowanie na jelenia!
I to takiego najlepiej ciemnego, którego można wydoić z kasy.

Uytkownik uzyt 
Active User

Informacje
Doczy: 11 Lut 2013
Skd: wrocław
Wysany: 2013-07-23, 11:31   

To ja nie wiem do jakich ty firm pozycjonujących pisałeś :) Sprawdźcie na http://www.posit.pl/ gdzie pozycjonowanie SEO jest za 50 zł miesięcznie.

Uytkownik fafik 
Administrator

Informacje
Wysany: 2013-07-24, 22:23   

uzyt, proszę Cię, zrób sobie bardziej profesjonalną stronę, jeśli chcesz mieć poważnych klientów

Uytkownik Kalepa 
User

Informacje
Doczy: 05 Wrz 2013
Skd: Poznań
Wysany: 2013-09-05, 22:06   

50 zł za miesiąc? Ciekawe... I faktycznie jakość strony pozostawia wiele do życzenia. Również do stylistyki mógłbym się gdzieniegdzie przyczepić:)

A w sumie to mogę polecić jeszcze jedną firmę. Agencja interaktywna ze Szczecina. Jakby ktoś szukał w tamtych okolicach bardziej profesjonalnych ludzi:)

Uytkownik onarala25 
Active User

Informacje
Doczya: 22 Lip 2013
Skd: Kraków
Wysany: 2013-09-11, 11:14   

Nie ma pozycjonowania za 50zł - to się nazywania "szukanie barana".

Uytkownik Pawell 
User

Informacje
Doczy: 02 Pa 2013
Wysany: 2013-10-02, 09:00   

Ja polecam i znam stronę, gdzie możemy poczytać artykuły na temat analityki internetowej, marketingu i statystyki - http://www.webmetrics.pl/. Ogólnie dużo artykułów na tego typu tematy. Może komuś się przyda.

Uytkownik lessemix 
User

Informacje
Doczy: 13 Sty 2014
Wysany: 2014-01-13, 11:58   

Myślę, że podstawą jest wygląd i zawartość samej strony. Fajne na stronę internatową czy sklep są prezentacje 3d produktów. Oferuje je np.http://www.3dstudio68.pl/...-%203dstudio68/. Pod taką podstawę warto zwrócić się do odpowiedniej agencji i pozycjonować każdy produkt pod daną frazę.

Uytkownik Elenium 
User

Informacje
Doczy: 20 Lut 2014
Skd: kraków
Wysany: 2014-02-20, 12:49   

tylko trzeba dobra optymalne frazy i ich ilość bo np. pozycjonowanie na 10 fraz to strata czasu, lepiej na 2-3 frazy

Uytkownik kowmar1192 
User

Informacje
Doczya: 08 Mar 2014
Wysany: 2014-03-08, 12:22   

mouse1 napisa/a:
serenity85 napisa/a:

potwierdzam, specjaliści godni polecenia

http://komdax.com

Również mogę polecić!

Uytkownik pikor79 
User

Informacje
Doczy: 24 Mar 2014
Skd: Bydgoszcz
Wysany: 2014-03-24, 15:55   

Komdax.com nie działa a czenzo/projekty.html też już nie ma tych projektów.

Uytkownik fafik 
Administrator

Informacje
Wysany: 2014-03-24, 19:50   

Tacy to są właśnie specjaliści, co to pojawiają się i znikają.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: