1. to skurteczny lek na impotencje. Sprzedajemy tanio, szybko i dyskretnie.
  2. leki4u.com

3. Projektujemy naklejki 3D na ściany "OKNA" ozdobne z efektem głębi obrazu prezentujące widok z okna na przyrodę jak realistyczne prawdziwe okno
  4. naklejkiozdobne.pl

Najlepsze Forum Reklamowe - Darmowa Reklama Twojej Strony. Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania w internecie
Autor Wiadomo¶ć
Użytkownik prawa 
User

Informacje
Doł±czył: 18 Maj 2015
Sk±d: Wawa
Wysłany: 2015-06-14, 13:33   Kampania w internecie

Jak wygląda Wasza kampania w internecie? Co stosujecie? Co daje najlepsze efekty? I ile trzeba wydać by okazała się skuteczna?

Użytkownik KilimandĹĽaro 
User

Informacje
Doł±czyła: 22 Mar 2012
Sk±d: K-ce
Wysłany: 2015-08-28, 10:39   

Zależy dla jakieś branży, co sprzedajesz itp. Moja propozycja to dywersyfikacja działań maketingowych, u mnie się sprzwdza. Choć najlepsze efekty przynosi pozycjonowanie i dziłania z zakresy [url=http://bizzit.pl/marketing-szeptany-buzz-marketing-co-to-jest/marketingu szeptanego[/url]. Moja strona tez stała się bardziej atrakcyjna dla użytkowników od kiedy prowadzę tematyczny blog i publikują więcej treści.

Użytkownik KilimandĹĽaro 
User

Informacje
Doł±czyła: 22 Mar 2012
Sk±d: K-ce
Wysłany: 2015-08-28, 10:41   

Zależy dla jakieś branży, co sprzedajesz itp. Moja propozycja to dywersyfikacja działań maketingowych, u mnie się sprzwdza. Choć najlepsze efekty przynosi pozycjonowanie i dziłania z zakresy marketingu szeptanego. Moja strona tez stała się bardziej atrakcyjna dla użytkowników od kiedy prowadzę tematyczny blog i publikują więcej treści.

Użytkownik uzyt 
Active User

Informacje
Doł±czył: 11 Lut 2013
Sk±d: wrocĹ‚aw
Wysłany: 2015-09-28, 15:14   

Myślę, że usługi pozycjonowania znajdziecie również w http://skuteczni.pl/ , więc warto porównać sobie oferty. Uważam, że warto zdecydować się na pozycjonowanie swojej strony internetowej, jeśli chcemy być lepiej widziani w internecie.

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu