Najlepsze Forum Reklamowe - Darmowa Reklama Twojej Strony. Strona Gwna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Jak stworzyć stronę www? blog
Autor Wiadomo
Uytkownik mateuszrajter 
User

Informacje
Doczy: 26 Wrz 2014
Skd: Bydgoszcz
Wysany: 2014-09-26, 06:32   Jak stworzyć stronę www? blog

Cześć! Założyłem właśnie bloga o tym jak stworzyć stronę internetową. Blog znajduje się pod adresem jakstworzycstrone.blog.pl. Na razie jest jeden tekst, ale już pisze kolejne. Będę na nim pisał jak stworzyć stronę internetową bez uczenia się HTMLa i innych takich trudnych rzeczy ;) Opiszę kreatory stron internetowych, systemy zarządzania treścią takie jak Drupal lub Wordpress, a także przetestuję kilka platform blogowych, umożliwiających założenie co prawda nie strony www, ale bloga, który przecież jest do strony bardzo podobny.
Zachęcam do zerkania na bloga już teraz, choć dopiero powstał. Dlaczego? Ponieważ blog będzie miał formę kursu prowadzonego od podstaw, dlatego najlepiej będzie czytać go od samego początku :)

Może macie jakieś pytania dotyczące tworzenia stron www? Chętnie na nie odpowiem. Ja, gdy zacząłem szukać informacji jak stworzyć stronę www, miałem ich mnóstwo. Teraz jestem już nieco dalej, więc pewnie będę mógł pomóc, przynajmniej czasami.

Uytkownik Bang 
User

Informacje
Doczy: 11 Mar 2015
Skd: Warszawa
Wysany: 2015-03-12, 22:51   

Przydatne są takie strony dzięki za udostępnienie jej:)

Uytkownik uzyt 
Active User

Informacje
Doczy: 11 Lut 2013
Skd: wrocław
Wysany: 2015-05-11, 13:12   

A myślałeś o tym by sprawdzić, czy treści z twojego bloga nie są wykorzystywane gdzieś indziej? Można to za darmo sprawdzić za pomocą tej wyszukiwarki powielanych treści w internecie - http://copyact.com/ . Wersja premium posiada wiele dodatkowych narzędzi, które również mogą się przydać. Sprawdźcie.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: