Najlepsze Forum Reklamowe - Darmowa Reklama Twojej Strony. Strona Gwna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Jak pozycjonować strone - pomocy:(
Autor Wiadomo
Uytkownik krzysiekmat 
User

Informacje
Doczy: 24 Sty 2016
Skd: polska
Wysany: 2017-03-29, 22:09   

Chyba zapomnieliście o istnieniu czegoś takiego https://www.seopilot.pl/?...ba9ffa97ed71a69 sam korzystam i mogę polecić.

Uytkownik krzysiekmat 
User

Informacje
Wysany: 2017-03-29, 22:10   Re: Jak pozycjonować strone - pomocy:(

MichalKoziolek napisa/a:
Witam, mam dosyć ciężki problem z pozycjonowaniem. Otóż, nie jestem dość "internetową osobą" i raczej nie znam się na tym tez specjalnie. Jednak, staram się rozkręcić moje hobby i chciałbym wypozycjonowac sobie stronę internetową. Jednak firmy, które się tym zajmują chcą za to dosyć duże pieniądze, znacznie przekraczające dochody z tego co bym robił.
Postanowiłem więc sam się tym zająć. Od jakiegoś czasu, czytam jakieś różne poradniki "jak pozycjonować",ale nie ukrywam, że ponad połowy z tego nie rozumiem. W końcu doszedłem do informacji, że linkowanie podobno pomaga np. na forum, innych stronach. Sam jestem od kilku lat zarejstrowany na forum Jaguara i postanowiłem to sprawdzić. Czytałem, że ważniejszy jest jeden mocny link, niz tysiąc jakiś słabych. Pomyślałem, że moje forum jest dosyć mocną stroną (nie wiem, czy dobrze to rozumiem) i tam też wstawiłem post odnośnie mojego hobby (dokładnie chodzi o ekstremalną jazde na rowerach) z linkiem do mojej strony. I tutaj pojawił się problem, bo zupełnie nie wiem czy dobrze to robie:/ i dlatego zacząłem robić to na kilka sposóbów:
1. sposób to wpisywanie hasła: "pokazy rowerowe" - a obok moja strona internetowa
2. sposób to wpisywanie hasła : pokazy rowerowe i tak jak to wygląda tutaj, podłączenie linku pod wpisany zwrot.
Nie wiem, który sposób jest bardziej efektywny, a nie chce zaśmiecać postów więc prosiłbym bardzo Osoby, które znają się na tym o jakąś pomoc, czy tutaj, czy na prywatną wiadomość. Z góry dziekuje. Michał

Chyba zapomnieliście o istnieniu czegoś takiego https://www.seopilot.pl/?...ba9ffa97ed71a69 sam korzystam i mogę polecić.

Uytkownik krzysiekmat 
User

Informacje
Wysany: 2017-03-29, 22:11   Re: Jak pozycjonować strone - pomocy:(

MichalKoziolek napisa/a:
Witam, mam dosyć ciężki problem z pozycjonowaniem. Otóż, nie jestem dość "internetową osobą" i raczej nie znam się na tym tez specjalnie. Jednak, staram się rozkręcić moje hobby i chciałbym wypozycjonowac sobie stronę internetową. Jednak firmy, które się tym zajmują chcą za to dosyć duże pieniądze, znacznie przekraczające dochody z tego co bym robił.
Postanowiłem więc sam się tym zająć. Od jakiegoś czasu, czytam jakieś różne poradniki "jak pozycjonować",ale nie ukrywam, że ponad połowy z tego nie rozumiem. W końcu doszedłem do informacji, że linkowanie podobno pomaga np. na forum, innych stronach. Sam jestem od kilku lat zarejstrowany na forum Jaguara i postanowiłem to sprawdzić. Czytałem, że ważniejszy jest jeden mocny link, niz tysiąc jakiś słabych. Pomyślałem, że moje forum jest dosyć mocną stroną (nie wiem, czy dobrze to rozumiem) i tam też wstawiłem post odnośnie mojego hobby (dokładnie chodzi o ekstremalną jazde na rowerach) z linkiem do mojej strony. I tutaj pojawił się problem, bo zupełnie nie wiem czy dobrze to robie:/ i dlatego zacząłem robić to na kilka sposóbów:
1. sposób to wpisywanie hasła: "pokazy rowerowe" - a obok moja strona internetowa
2. sposób to wpisywanie hasła : pokazy rowerowe i tak jak to wygląda tutaj, podłączenie linku pod wpisany zwrot.
Nie wiem, który sposób jest bardziej efektywny, a nie chce zaśmiecać postów więc prosiłbym bardzo Osoby, które znają się na tym o jakąś pomoc, czy tutaj, czy na prywatną wiadomość. Z góry dziekuje. Michał

Uytkownik Olenna 
User

Informacje
Doczya: 12 Maj 2017
Skd: Krosno
Wysany: 2017-05-12, 15:52   

Moim zdaniem jeżeli zależy nam na tym, aby strona była wysoko w wynikach wyszukiwarki, warto zdecydować się na usługi takiej agencji jak chociażby SEM SEO Sempire z Poznania na tej stronie www . Oczywiście pozycjonowania można się podjąć samodzielnie, nie mniej jednak wymaga to nie tylko sporej ilości czasu, ale i wiedzy. Wobec czego na pewno warto tego typu działania zostawić osobom, które posiadają odpowiednie doświadczenie w tym zakresie.

Uytkownik Mandala 
User

Informacje
Doczya: 27 Lip 2017
Skd: Warszawa
Wysany: 2017-07-30, 23:53   

Tu akurat się zgodzę, ze jeśli się na tym nie znamy za dobrze to [url=http://nf.pl/przedsiebiorca/dlaczego-pozycjonowanie-strony-warto-powierzyc-profesjonalnej-agencji-seo,,56309,219 ]pozycjonowanie strony[/url] powinniśmy oddać w ręce specjalistów w tym zakresie - przyniesie ono wtedy oczekiwane efekty.

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: