Najlepsze Forum Reklamowe - Darmowa Reklama Twojej Strony. Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa/remont domu
Autor Wiadomość
Użytkownik zuza 
Active User

Informacje
Wysłany: 2015-10-09, 11:01   

Ojej, to taki kapitalny remont. Ile czasu Ci to wszystko zajęło?

Użytkownik kris 
Active User

Informacje
Wysłany: 2017-04-14, 21:55   

Ja jestem już po remoncie domu. Teraz udało mi się już wyjść na zewnątrz i robię swój wymarzony taras. Zawsze chciałem mieć piękny drewniany taras i taki też powstaje. Deski tarasowe na niego znalazłem tutaj w bardzo dobrej cenie https://www.obi.pl/budowa...tarasowe/c/1464

Użytkownik kris 
Active User

Informacje
Wysłany: 2017-04-14, 21:56   

Ja jestem już po remoncie domu. Teraz udało mi się już wyjść na zewnątrz i robię swój wymarzony taras. Zawsze chciałem mieć piękny drewniany taras i taki też powstaje. Deski tarasowe na niego znalazłem tutaj w bardzo dobrej cenie https://www.obi.pl/budowa...tarasowe/c/1464

Użytkownik kokosz 
Active User

Informacje
Wysłany: 2017-04-18, 14:30   

Hej szanownym forumowiczom. Czy ktoś z Was budował już kiedyś swój dom? Czym się kierowaliście przy wyborze projektu domu? Czy zdecydowaliście się na projekt indywidualny, czy może zainwestowaliście w typowy projekt gotowy domu jednorodzinnego?
Serdecznie zapraszam do dyskusji.

A jak ktoś z Was potrzebuje dobrego, sprawdzonego projektu domu, to zapraszam tutaj:

Użytkownik Henryk 
User

Informacje
Wysłany: 2017-07-19, 10:28   

Remonty to fajna i niefajna sprawa. Zresztą fajnie jest jak już skończymy nasze gniazdko tak jak chcemy a nie fajnie jak jesteśmy w trakcie budowy/remontu. Żona sobie wymyśliła szklany panel kuchenny i właśnie jestem po jego montażu i wygląda to na prawdę dobrze, nawet nie sądziłem, że to taką robotę zrobi. W sklepie fototapetka.eu jest ich na prawdę spory wybór i chyba każdy coś ciekawego tam dla siebie wybierze.

Użytkownik damino 
Active User

Informacje
Wysłany: 2017-07-30, 15:56   

Remontujac dom musimy koniecznie pamietac o dobrym jego ociepleniu, poniewaz przy dobrej izolacji cieplnej oszczedzamy polowe pieniedzy, ktore wydajemy na ogrzewanie. Osobiscie preferuje zaopatrzyc sie w potrzebne materialy na stronie docieplajdom.pl, ktora ma najlepsza oferte styropianow i tynkow. Sa one stosunkowo tanie i bardzo wysokiej jakosci, naprawde polecam.

zobacz styropian grafitowy

Użytkownik prawa 
User

Informacje
Wysłany: 2017-07-31, 14:16   

To ważne:) My ostatnio robiliśmy porządny remont i zakładana była nowa blachodachówka. Nawet nie wiecie ile było zamieszania. ALe w końcu suę udało.

Użytkownik prawa 
User

Informacje
Wysłany: 2017-07-31, 14:17   

....

Użytkownik Mandala 
User

Informacje
Wysłany: 2017-08-15, 20:29   

Zależy co chcesz w domu wyremontować. Ja ostatnio musiałam zrobić renowację otynkowania domu, który dostałam w spadku po rodzicach. W tym celu zastosowany został tynk caparola- http://www.caparol.pl/. Co prawda ja jestem w tym temacie zielona ale postawiłam na zdanie fachowców. Zdecydowali się na tynk na bazie żywicy silikonowej longlife, ponieważ uprzedzaliśmy, że przez najbliższe kilkanaście lat na pewno nie będziemy przeprowadzać remontu elewacji. Obstawiam, ze to naprawdę dobry wybór w końcu specjaliści się tym zajęli :)

Odpowiedz do tematu